Fidanboy Danışmanlık'a Hoşgeldiniz...

  • Fidanboy Danışmanlık Ltd.; BT yönetimi, yazılım süreç iyileştirme, yazılım süreç yönetimi model ve standartları, yazılım kalite yönetimi, Ar-Ge Yönetimi ve stratejik BT yönetimi konularında müşterilerine danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak üzere Ankara'da kurulmuş bir danışmanlık firmasıdır.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Uzaktan (Online) Eğitimlerimiz Hakkında Bilgilendirme

COVID-19 ile mücadele ettiğimiz bu zor günlerde; biz de Fidanboy Danışmanlık olarak, tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi uzaktan (online) bir şekilde ve yüksek bir kalitede gerçekleştirebilmek için gerekli hazırlıklarımızı yapmış bulunmaktayız. Senkron ve asenkron bir şekilde, profesyonel uzaktan eğitim yöntemleri ve yazılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlere uzaktan hizmet vermekten büyük memnuniyet duyacağız. Online (senkron ve asenkron)  uluslararası sertifika programları ve online (uzaktan) ulusal eğitim programlarından oluşan 2020 yılı için güncel uzaktan eğitim programlarımız hakkında aşağıdaki resimlerdeki linkleri tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Herkese sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...

Evde kal Türkiye...

Yazılım Kalite Güvence Uzmanlığı (Uzaktan / Online) Canlı Sınıf Eğitimleri

SCRUM Temelleri (SFC™) Sınavı Hazırlık Eğitimi (2 Gün / 18:30 - 21:00) + 

 SCRUM Fundamentals Certified, (SFC™) Sertifika Sınavı - ANKARA

(Sınıf Eğitimi, Uluslararası Geçerli SCRUM Temelleri (SFC™) Sertifika Sınavı, Sınava Hazırlık için Uzaktan Eğitimler ve SBOK™ Kılavuzu Dahil) 

11-12 MART 2020 ÇARŞAMBA ve PERŞEMBE (18:30 - 21:00)

2 Gün (Akşam) - ANKARA

Eğitim ve Sertifikasyona Genel Bakış:

SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş uzman eğitmenlerimiz tarafından akşam 18:30 - 21:00 saatleri arasında verilen 2 günlük SCRUM Temelleri Sertifika Sınavı Hazırlık Eğitimi'ne katılan ve eğitim sonunda yapılan uluslararası sınavla Scrum Temelleri Sertifikası (SFC™) almaya hak kazanan tüm katılımcılar, projeleri başarılı bir şekilde tamamlamak için gerekli olan teorik ve uygulamalı temel Scrum bilgilerine sahip olurlar ve bu bilgilerini uluslararası tanınırlığı ve geçerliliği olan SFC™ (Scrum Fundamentals Certified) sertifikası ile kanıtlama imkanı bulurlar.

SCRUM Temelleri Sertifika Sınavı (SFC™) Hazırlık (Akşam) Eğitimi'nin dikkatli bir şekilde takip edilmesinin ardından kazanılacak bu uluslararası sertifika, Scrum konusunda akreditasyona sahip uluslararası bir kuruluş olan  SCRUMStudy web sayfasından katılımcı ismi, soyadı ve ülke ismi girilerek doğrulanabilmektedir. Fidanboy Danışmanlık Ltd., Uluslararası Scrum Akreditasyonuna sahip SCRUMStudy Kuruluşunun Resmi ve Yetkili Eğitim Sağlayıcısı ve VMEdu resmi partneridir.

Scrum Temelleri Sınavı Hazırlık Eğitimi ve (SFC™) sertifikası, diğer profesyonel Scrum sertifika sınavları için bir temel ve ön koşul niteliğindedir. Bu sertifikasyona sahip olan bir katılımcı; ilgili sınavın hazırlık eğitimlerini aldıktan sonra SCRUM Developer (SDC™), SCRUM Master (SMC™) ve SCRUM Product Owner (SPOC™) Sertifika Sınavlarına girerek, profesyonel kariyerine önemli değerler katabilecek ve sektöre yönelik iş başvurularında önemli avantajlar kazanabilecektir.

Bu Eğitim Kapsamında Sağladığımız Zengin İçeriklere İlişkin Detaylar:

Yetkili SCRUM Uzmanlarımız tarafından verilen 2 Günlük Sınıf İçi (Akşam) Eğitimi: SCRUMstudy tarafından yetkilendirilmiş SCRUM eğitmeni sertifikalı uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen 2 günlük (akşam 18:30 – 21:00 saatleri arasında) sınıf içi uygulamalı eğitimdir. Uluslararası sertifika sınavı, ilgili eğitimin son saatinde uzman eğitmenimiz denetiminde gerçekleştirilmektedir. Sınava üç kez giriş hakkınız bulunmakla beraber; bu 2 günlük (18:30 - 21:00) hazırlık eğitiminin sonunda, SCRUM Temelleri Sertifika Sınavı’nı ilk seferde geçmek için gerekli olan tüm bilgilerle donatılacağınızdan emin olabilirsiniz. (Sınıf içi eğitimlerimiz ve sertifika sınavı Sokullu Mehmet Paşa Mah. Nimet Sok. 51/16  Dikmen Çankaya / ANKARA adresimizde yer alan eğitim merkezimizde yapılmaktadır. Sınıf kontenjanımız en fazla 11 kişidir.)

Sertifika Sınavına Hazırlık için Ücretsiz Uzaktan Eğitim İmkanı: Resmi partneri olduğumuz SCRUMStudy™ resmi web sayfasına girişinizin tarafımızdan yapılmasının ardından, toplam 16 saatlik yüksek kalitede e-öğrenme platformundan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceksiniz. Bahsettiğimiz uzaktan eğitim ortamına 180 gün boyunca ulaşabilirsiniz. 

SBOK™ Kılavuzuna Dijjtal Ulaşım Hakkı: SCRUMStudy resmi web sayfasına tarafımızdan girişinizin yapılmasının ardından, SBOK™ (Scrum Body of Knowledge) Kılavuzu’na dijital olarak ulaşıma sahip olacaksınız. Bu kitap, proje yönetimi kariyerinizde sizi tüm profesyonel SCRUM sertifikasyonlarına taşıyabilecek zengin ve profesyonel bir içeriğe sahiptir.

Önemli Not: SCRUMStudy Resmi Eğitim Sağlayıcısı ve resmi partneri olarak, size indirimli ücretler ve daha zengin içerikler sunabilmemiz için, sertifika ön kaydınızın VMEdu resmi web sitesi üzerinden yetkili eğitmenimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde, indirimli ücretler ve içerikten yararlanmanız mümkün olmamaktadır. Eğitim Katılımcılarının web sitesi üzerinden kayıtları, SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş eğitmenimiz (STC™) tarafından yapılacak ve gerekli bilgiler tarafımızdan size e-mail ile iletilecektir.

SCRUM Temelleri (SFC™) Sertifika Sınavı Formatı Hakkında:

Çoktan seçmeli sorular (multiple choice)

Toplam 40 soru

Sınav Geçiş Puanı: 75/100 (Sınavı başarıyla geçmek için, toplam 40 sorudan 30’unu doğru olarak yanıtlamanız gerekiyor. Sınav, eğitim sonunda uzman eğitmenimiz gözetiminde yapılmaktadır.)

Yanlış yanıtlar için olumsuz puan yok (tüm sorulara yanıt vermeniz  önerilmektedir.)

Sınav süresi: 60 dakika

Sertifika hazırlık eğitimini dikkatli bir şekilde takip etmeniz durumunda, uzman eğitmenimizin denetiminde gireceğiniz bu sınavı kolaylıkla başarabileceğinizden emin olabilirsiniz. (Bununla birlikte, sınava 2 kez daha ücretsiz giriş hakkınız var. )

 

Toplam Ücret Bilgisi: 450 TL + KDV 'dir. (Bu ücrete sertifika sınavı hazırlık sınıf eğitimi,  SFC™ sertifika sınavı ücretsiz giriş hakları, online eğitimler ve SBOK kılavuzuna ulaşım dahildir. (%18 KDV dahil ücreti: 530 TL'dir.)

Not: Bu eğitim için ön kayıt bedeli olan 295 TL'nin (250 TL + %18 KDV) eğitim başlama tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar firmamızın IBAN numarasına (açıklama bölümüne eğitim ücreti yazılarak) yatırılması gerekmektedir. Geri kalan miktar olan 200 TL + % 18 KDV, eğitim sırasında (nakit veya kredi kartı ile) ödenebilir.

Bu Eğitime Özel İndirimler:

Daha önce Kalite Güvence Uzmanlığı Eğitimlerimize katılan katılımcılar ve Lisans/Yüksek Lisans öğrencileri için % 20 indirimli ücret: 360 TL + KDV’dir. Güncel tarihli öğrenci kimliği gösterilmesi zorunludur.

Aynı firmadan 3 kişi ve üzeri katılımcılar için % 10 indirimli ücret  uygulanacaktır.

 

Bu Eğitim Sonrasında Elde Edilecek Sertifikalar:

1-SFC™, Scrum Fundamentals Certified (Uluslararası Geçerli Scrum Temelleri Sertifikası)- SCRUMStudy™ onaylı

2-Scrum Temelleri (SFC™) Sınavı Hazırlık (Akşam) Eğitimi Katılım Belgesi - Fidanboy Consulting onaylı

 

ÇOK ÖNEMLİ NOT: SCRUM için başlangıç sertifikası olan SCRUM Temelleri eğitimini tamamlayan ve SFC™ sertifikasını almaya hak kazanan katılımcılara, profesyonel SMC™(Scrum Master Certified), SDC™ (Scrum Developer Certified), SPOC™ ™(Scrum Product Owner Certified) hazırlık eğitimlerimizden herhangi birini SCRUM Temelleri Eğitimi ile birlikte PAKET olarak almaları halinde (sertifika sınav ücretleri dahil olmak üzere) resmi sertifika ücretleri üzerinden ve sınıf eğitimi günlük ücretleri üzerinden özel indirim yapılmaktadır. Bu paket indirim oranları 31 Mart 2020'ye kadar geçerli olacaktır. Paket indirimlerinin detayları ilgili  SMC™(Scrum Master Certified), SDC™ (Scrum Developer Certified), SPOC™(Scrum Product Owner Certified) açıklama sayfalarının altında verilmiştir.

 

PAKET İNDİRİMLERİNİN DETAYLARI:

Birinci Paket (SFC™+SDC™): Scrum Temelleri Sınavı Hazırlık Eğitimi ile Scrum Developer Sınavı Hazırlık Eğitimi'nin birlikte alınması durumunda Scrum Developer, SDC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden ve sınıf eğitimi ücretlerinden özel indirimler sağlanmaktadır. 

Birinci paket kapsamında elde edilebilecek 4 adet sertifika aşağıda listelenmiştir:

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SDC(Uluslararası Geçerli Scrum Developer Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

·        Scrum Developer Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

 

İkinci Paket (SFC™+SMC™): Scrum Temelleri Sınavı Hazırlık Eğitimi  ile Scrum Master Sınavı Hazırlık Eğitimi'nin birlikte alınması durumunda Scrum Master, SMC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden ve sınıf eğitimi ücretlerinden özel indirimler sağlanmaktadır. 

İkinci paket kapsamında elde edilebilecek 4 adet sertifika aşağıda listelenmiştir:

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SMC(Uluslararası Geçerli Scrum Developer Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

·        Scrum Master Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

 

 

Üçüncü Paket (SFC™+SPOC™): Scrum Temelleri Sınavı Hazırlık Eğitimi ile Scrum Product Owner Sınavı Hazılrık Eğitimi'nin birlikte alınması durumunda Scrum Product Owner, SPOC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden ve sınıf eğitimi ücretlerinden özel indirimler sağlanmaktadır. 

İkinci paket kapsamında elde edilebilecek 4 adet sertifika aşağıda listelenmiştir:

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SPOC(Uluslararası Geçerli Scrum Product Owner Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

·        Scrum Product Owner Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

 

Eğitim ve Sertifika Detayları ve Ön Kayıt İçin:

info@fidanboyconsulting.com adresine e-mail gönderebilir veya 0 (532) 331 29 97 ve  0 (312) 475 6725 ve

no'lu telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.