Fidanboy Danışmanlık'a Hoşgeldiniz...

  • Fidanboy Danışmanlık Ltd.; BT yönetimi, yazılım süreç iyileştirme, yazılım süreç yönetimi model ve standartları, yazılım kalite yönetimi, Ar-Ge Yönetimi ve stratejik BT yönetimi konularında müşterilerine danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak üzere Ankara'da kurulmuş bir danışmanlık firmasıdır.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Uzaktan (Online) Eğitimlerimiz Hakkında Bilgilendirme

COVID-19 ile mücadele ettiğimiz bu zor günlerde; biz de Fidanboy Danışmanlık olarak, tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizi uzaktan (online) bir şekilde ve yüksek bir kalitede gerçekleştirebilmek için gerekli hazırlıklarımızı yapmış bulunmaktayız. Senkron ve asenkron bir şekilde, profesyonel uzaktan eğitim yöntemleri ve yazılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlere uzaktan hizmet vermekten büyük memnuniyet duyacağız. Online (senkron ve asenkron)  uluslararası sertifika programları ve online (uzaktan) ulusal eğitim programlarından oluşan 2020 yılı için güncel uzaktan eğitim programlarımız hakkında aşağıdaki resimlerdeki linkleri tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Herkese sağlıklı ve mutlu günler dileğiyle...

Evde kal Türkiye...

Yazılım Kalite Güvence Uzmanlığı (Uzaktan / Online) Canlı Sınıf Eğitimleri

SCRUM Developer (SDC™) Sınavı Hazırlık (Akşam) Eğitimi

(4 Gün / 18:30 - 21:00) 

 SCRUM Developer Certified, (SDC™) Sertifika Sınavı - ANKARA

(Uluslararası Geçerli SCRUM Developer (SDC™) Sertifika Sınavı ve Sınava Hazırlık için Uzaktan Eğitimler ve SBOK™ Kılavuzu Dahil) 

2-3-4-5 MART 2020 

4 Gün (18:30 - 21:00) - ANKARA

 

Eğitim ve Sertifikasyona Genel Bakış:

SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen 4 günlük (18:30-21:00)  SCRUM Developer Sertifika Sınavı Hazırlık Eğitimi'ne katılan ve eğitim sonunda yapılan uluslararası sınavla Scrum Developer Sertifikası (SDC™) almaya hak kazanan Scrum Developer Sertifikalı (SMC ™) profesyoneller, Scrum ekibinin projeyi başarılı bir şekilde tamamlaması için elverişli bir ortamla donatılmasını sağlar. Scrum Developer (SDC ™), Scrum uygulamaları için projeye dahil olan herkese rehberlik eder, işleri kolaylaştırır ve ekibe tüm genel prensipleri öğretir. Scrum takımı için engelleri ortadan kaldırır ve Scrum işlemlerinin takip edilmesini sağlar.  

SCRUM Developer Sertifika Sınavı Hazırlık (Akşam) Sınıf Eğitimi'nin dikkatli bir şekilde takip edilmesinin ardından kazanılacak bu uluslararası sertifika, Scrum konusunda akreditasyona sahip uluslararası bir kuruluş olan  SCRUMStudy web sayfasından katılımcı ismi, soyadı ve ülke ismi girilerek doğrulanabilmektedir. 

Scrum Developer Eğitimi ve (SDC™)sertifikası, katılımcıların profesyonel Scrum bilgisini uluslararası düzeyde ispatlaması için çok önemli bir araçtır. Bu sertifikasyona sahip olan bir katılımcı; isterse SCRUM Master (SMC™) ve SCRUM Product Owner (SPOC™) Sertifika Sınavlarına da girerek, profesyonel kariyerine çok önemli değerler katabilir.

SCRUM Developer Eğitimi ve Uluslararası Geçerli SDC™Sertifikası Kapsamında Sağladığımız Zengin İçeriklere İlişkin Detaylar:

Yetkili SCRUM Eğitmenlerimiz tarafından verilen 4 Günlük (18:30-21:00) Sınıf İçi (Akşam) Eğitimi: SCRUMstudy tarafından yetkilendirilmiş SCRUM eğitmeni sertifikalı (SCRUMStudy Certified Trainer, SCT™) uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen sınıf içi uygulamalı eğitimdir. Uluslararası sertifika sınavı, eğitimden sonra istediğiniz bir zamanda uzaktan kontrollü (proctored exam) olarak gerçekleştirilmektedir. Sınava üç kez ücretsiz giriş hakkınız bulunmakla beraber; hazırlık eğitiminin sonunda, SCRUM Developer Sertifika Sınavı’nı ilk seferde geçmek için gerekli olan tüm bilgilerle donatılacağınızdan emin olabilirsiniz. (Sınıf içi eğitimlerimiz Sokullu Mehmet Paşa Mah. Nimet Sok. 51/16 Çankaya / Ankara adresimizde yer alan eğitim merkezimizde yapılmaktadır. Sınıf kontenjanımız  en fazla 11 kişidir.)

Sertifika Sınavına Hazırlık için Ücretsiz Uzaktan Eğitim İmkanı: Resmi partneri olduğumuz SCRUMStudy resmi web sayfasına tarafımızdan girişinizin yapılmasının ardından, toplam 16 saatlik yüksek kalitede e-öğrenme platformundan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceksiniz. Bahsettiğimiz uzaktan eğitim ortamına 180 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

SBOK™ Kılavuzuna Dijjtal Ulaşım Hakkı: SCRUMStudy resmi web sayfasına tarafımızdan girişinizin yapılmasının ardından, SBOK™ (Scrum Body of Knowledge) Kılavuzu’na dijital olarak ulaşıma sahip olacaksınız. Bu kitap, proje yönetimi kariyerinizde sizi tüm profesyonel SCRUM sertifikasyonlarına taşıyabilecek zengin bir içeriğe sahiptir.

Önemli Not: SCRUMStudy Resmi Eğitim Sağlayıcısı ve resmi partneri olarak, size indirimli ücretler ve daha zengin içerikler sunabilmemiz için, sertifika ön kaydınızın VMEdu resmi web sitesi üzerinden yetkili eğitmenimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde, indirimli ücretler ve içerikten yararlanmanız mümkün olmamaktadır. Eğitim Katılımcılarının web sitesi üzerinden kayıtları, SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş eğitmenimiz (SCT™) tarafından yapılacak ve gerekli bilgiler tarafımızdan size e-mail ile iletilecektir.

SCRUM Developer (SDC™) Sertifika Sınavı Formatı Hakkında:

Çoktan seçmeli sorular (multiple choice)

Toplam 75 soru

Yanlış yanıtlar için olumsuz puan yok (tüm sorulara yanıt vermeniz önerilmektedir.)

Sınav süresi: 90 dakika

Güncel sınav geçme oranı: % 98 (sınıf eğitiminin dikkatli bir şekilde dinlenmesi ve takip edilmesi durumunda ilk seferde de yüksek bir geçiş başarısı sağlanabiliyor.)

Sertifika hazırlık eğitimini dikkatli bir şekilde takip etmeniz durumunda, uzman eğitmenimizin destekleriyle ve profesyonel yönlendirmeleriyle bu sınavı ilk seferde kolaylıkla başarabileceğinizden emin olabilirsiniz. (Bununla birlikte, sınava 2 kez daha ücretsiz giriş hakkınız var ve tüm giriş haklarından sonra güncel başarı oranı % 98.)

Toplam Ücret Bilgisi: 1350 TL + KDV (Bu ücrete sınıf eğitimleri,  SDC™ sertifika sınavı 3 kez giriş hakkı, online eğitimler ve SBOK kılavuzuna ulaşım dahildir. Eğitimin %18 KDV dahil ücreti:1593 TL'dir.)

Not: Bu eğitim için ön kayıt bedeli olan 295 TL'nin (250 TL + KDV) eğitim başlama tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar firmamızın IBAN numarasına (açıklama bölümüne eğitim ücreti yazılarak) yatırılması gerekmektedir. Geri kalan miktar olan 1.100 TL + KDV, eğitim sırasında (nakit veya kredi kartına tek çekim/taksitli olarak) ödenebilir. 

Bu Eğitim Sonrasında Elde Edilecek Sertifikalar:

SDC™, Scrum Developer Certified (Uluslararası Geçerli Scrum Developer Sertifikası) - SCRUMStudy™ onaylı

Scrum Developer (SDC™) Sınavı Hazırlık (Akşam) Eğitimi Katılım Belgesi - Fidanboy Consulting onaylı

ÇOK ÖNEMLİ NOT: SCRUM için başlangıç sertifikası olan SCRUM Temelleri eğitimini tamamlayan ve SFC™ sertifikasını almaya hak kazanan katılımcılara, profesyonel SDC™(Scrum Developer Certified) hazırlık eğitimimizi, Scrum Temelleri Eğitimi ile paket olarak almaları halinde (sertifika sınav ücretleri dahil olmak üzere) ilgili paketin toplam ücreti üzerinden aşağıdaki paket indirimi sağlanacaktır.

ÖZEL PAKET İNDİRİMİ (SFC™+SDC™): Scrum Temelleri Sınavı Hazırlık Eğitimi ile Scrum Developer Sınavı Hazırlık Eğitimi'nin birlikte alınması durumunda Scrum Developer, SDC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden ve sınıf eğitimi ücretlerinden paket indirimi sağlanmaktadır. Bu paket için toplam indirimli ücret: 1.550 TL + %18 KDV ’dir. (Bu ücrete; Scrum Temelleri Sınıf Eğitimi ve SFC™ Sertifikası + Scrum Developer Sınıf Eğitimi ve SDC™ Sertifika Sınavı giriş hakları (3 kez ücretsiz) + Online Eğitimler (180 gün) ve sınav hazırlığı dokümanları dahildir. (SFC™+SDC™) paketi için ön kayıt bedeli olan 295 TL'nin (250 TL + KDV) eğitim başlama tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar firmamızın IBAN numarasına (açıklama bölümüne eğitim ücreti yazılarak) yatırılması gerekmektedir. Geri kalan miktar olan 1.300 TL + KDV, eğitim sırasında (nakit veya kredi kartına tek çekim / kredi kartına taksitli olarak) ödenebilir. 

 

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SDC(Uluslararası Geçerli Scrum Developer Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

·        Scrum Developer Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

 

Önemli Not: Detaylar, SCRUMStudy web sitesinden incelenebilir.

 

Eğitim ve Sertifika Detayları ve Ön kayıt için:

info@fidanboyconsulting.com adresine e-mail gönderebilir veya 0 (532) 331 29 97 ve  0 (312) 475 6725 ve no'lu telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

*Fidanboy Danışmanlık LTD., SCRUMStudy Resmi Eğitim Sağlayıcısı ve CMMI® Ensititüsü Resmi Partneridir.