SCRUM Master (SMC™) Sınavı Hazırlık Eğitimi (2 Gün) + 

 SCRUM Master Certified, (SMC™) Sertifika Sınavı - ANKARA

(Sınıf Eğitimleri, Uluslararası Geçerli SCRUM Master (SMC™) Sertifika Sınavı, Sınava Hazırlık için Uzaktan Eğitimler ve SBOK™ Kılavuzu Dahil) 

(10:00 - 16:30) - 2 Gün / ANKARA

Eğitim ve Sertifikasyona Genel Bakış:

SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen 2 günlük  SCRUM Master Sertifika Sınavı Hazırlık Eğitimi'ne katılan ve eğitim sonunda yapılan uluslararası sınavla Scrum Temelleri Sertifikası (SMC™) almaya hak kazanan Scrum Master Sertifikalı (SMC ™) profesyoneller, Scrum ekibinin projeyi başarılı bir şekilde tamamlaması için elverişli bir ortamla donatılmasını sağlar. Scrum Master (SMC ™), Scrum uygulamaları için projeye dahil olan herkese rehberlik eder, işleri kolaylaştırır ve ekibe tüm genel prensipleri öğretir. Scrum takımı için engelleri ortadan kaldırır ve Scrum işlemlerinin takip edilmesini sağlar.  

SCRUM Master Sınavı Hazırlık Eğitimi'nin dikkatli bir şekilde takip edilmesinin ardından kazanılacak bu uluslararası sertifika, Scrum konusunda akreditasyona sahip uluslararası bir kuruluş olan  SCRUMStudy web sayfasından katılımcı ismi, soyadı ve ülke ismi girilerek doğrulanabilmektedir. 

Scrum Master Hazırlık Eğitimi ve (SMC™) sertifikası, katılımcıların profesyonel Scrum bilgisini uluslararası düzeyde ispatlaması için çok önemli bir araçtır. Bu sertifikasyona sahip olan bir katılımcı; isterse SCRUM Developer (SDC™) ve SCRUM Product Owner (SPOC™) Sertifika Sınav’larına da girerek, profesyonel kariyerine çok önemli değerler katabilir.

Bu Eğitim Kapsamında Sağladığımız Zengin İçeriklere İlişkin Detaylar:

Yetkili SCRUM Eğitmenlerimiz tarafından verilen 2 Günlük Sınıf İçi Eğitim: SCRUMstudy tarafından yetkilendirilmiş SCRUM eğitmeni sertifikalı (SCRUMStudy Certified Trainer, SCT™) uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen 2 günlük (10:00 – 16:30 saatleri arasında) sınıf içi uygulamalı eğitimdir. Uluslararası sertifika sınavı, eğitimden sonra istediğiniz bir zamanda uzaktan kontrollü (proctored exam) olarak gerçekleştirilmektedir. Sınava üç kez ücretsiz giriş hakkınız bulunmakla beraber; hazırlık eğitiminin sonunda, SCRUM Master Sertifika Sınavı’nı ilk seferde geçmek için gerekli olan tüm bilgilerle donatılacağınızdan emin olabilirsiniz. (Sınıf içi eğitimlerimiz Sokullu Mehmet Paşa Mah. Nimet Caddesi 51/16 Çankaya / Ankara adresimizde yer alan eğitim merkezimizde yapılmaktadır. Sınıf kontenjanımız en fazla 10 kişidir.)

Sertifika Sınavına Hazırlık için Ücretsiz Uzaktan Eğitim İmkanı: Resmi partneri olduğumuz SCRUMStudy resmi web sayfasına tarafımızdan girişinizin yapılmasının ardından, toplam 16 saatlik yüksek kalitede e-öğrenme platformundan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceksiniz. Bahsettiğimiz uzaktan eğitim ortamına 180 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

SBOK™ Kılavuzuna Dijjtal Ulaşım Hakkı: SCRUMStudy resmi web sayfasına tarafımızdan girişinizin yapılmasının ardından, SBOK™ (Scrum Body of Knowledge) Kılavuzu’na dijital olarak ulaşıma sahip olacaksınız. Bu kitap, proje yönetimi kariyerinizde sizi tüm profesyonel SCRUM sertifikasyonlarına taşıyabilecek zengin bir içeriğe sahiptir.

Önemli Not: SCRUMStudy Resmi Eğitim Sağlayıcısı ve resmi partneri olarak, size indirimli ücretler ve daha zengin içerikler sunabilmemiz için, sertifika ön kaydınızın VMEdu resmi web sitesi üzerinden yetkili eğitmenimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde, indirimli ücretler ve içerikten yararlanmanız mümkün olmamaktadır. Eğitim Katılımcılarının web sitesi üzerinden kayıtları, SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş eğitmenimiz (SCT™) tarafından yapılacak ve gerekli bilgiler tarafımızdan size e-mail ile iletilecektir.

SCRUM Master (SMC™) Sertifika Sınavı Formatı Hakkında:

Çoktan seçmeli sorular (multiple choice)

Toplam 100 soru

Yanlış yanıtlar için olumsuz puan yok (tüm sorulara yanıt vermeniz önerilmektedir.)

Sınav süresi: 120 dakika

Uzaktan Kontrollü (Proctored) Sınav 

Güncel sınav geçme oranı: % 95 (sınıf eğitiminin dikkatli bir şekilde dinlenmesi ve takip edilmesi durumunda ilk seferde bile yüksek bir geçiş başarısı sağlanabiliyor). Sertifika hazırlık eğitimini dikkatli bir şekilde takip etmeniz durumunda, uzman eğitmenimizin destekleriyle ve profesyonel yönlendirmeleriyle bu sınavı ilke seferde kolaylıkla başarabileceğinizden emin olabilirsiniz. (Bununla birlikte, sınava 2 kez daha ücretsiz giriş hakkınız var.)

 

Toplam Ücret Bilgisi: 2.100 TL + KDV (Bu ücrete sınıf eğitimleri,  SMC™ sertifika sınavı 3 kez giriş hakkı, online eğitimler ve SBOK kılavuzuna ulaşım dahildir. 

Not: Bu eğitim için ön kayıt bedeli olan 295 TL'nin (250 TL + %18 KDV) eğitim başlama tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar firmamızın IBAN numarasına (açıklama bölümüne eğitim ücreti yazılarak) yatırılması gerekmektedir. Geri kalan miktar olan 1.850 TL + KDV, eğitim sırasında (nakit veya kredi kartına tek çekim / kredi kartına taksitli olarak) ödenebilir

Önemli Not: Resmi ve güncel Scrum Master SMC™ ücretlerinin detaylarını, SCRUMStudy web sitesinden incelemek için bu linki tıklayınız. 

Bu Eğitim Sonrasında Elde Edilecek Sertifikalar:

1-   SMC™, Scrum Master Certified (Uluslararası Geçerli Scrum Master Sertifikası)-SCRUMStudy™ onaylı

2-   Scrum Master (SMC™) Sınavı Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi (1 gün) - Fidanboy Consulting onaylı

 

ÇOK ÖNEMLİ NOT: SCRUM için başlangıç sertifikası olan SCRUM Temelleri eğitimini tamamlayan ve SFC™ sertifikasını almaya hak kazanan katılımcılara, profesyonel SMC™(Scrum Master Certified) hazırlık eğitimimizi, Scrum Temelleri Eğitimi ile paket olarak almaları halinde (sertifika sınav ücretleri dahil olmak üzere) ilgili paketin toplam ücreti üzerinden aşağıdaki paket indirimi sağlanacaktır.

ÖZEL PAKET İNDİRİMİ (SFC™+SMC™): Scrum Temelleri Sınavı Hazırlık Eğitimi ile Scrum Master Sınavı Hazırlık Eğitimi'nin birlikte alınması durumunda Scrum Master, SMC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden ve sınıf eğitimi ücretlerinden özel paket indirimi sağlanacaktır. Bu paket için toplam indirimli ücret: 2.300 TL + KDV'dir. (Bu ücrete; 1 günlük Scrum Temelleri Sınıf Eğitimi ve SFC™ Sertifikası + 2 günlük Scrum Master Sınıf Eğitimi ve SMC™ Sertifika Sınavı giriş hakları (3 kez ücretsiz) + Online Eğitimler (180 gün) ve sınav hazırlığı dokümanları dahildir.) 

SFC™+SMC™ paketi için ön kayıt bedeli olan 295 TL'nin (250 TL + KDV) eğitim başlama tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar firmamızın IBAN numarasına (açıklama bölümüne eğitim ücreti yazılarak) yatırılması gerekmektedir. Geri kalan miktar olan 2.050 TL + KDV, eğitim sırasında (nakit veya kredi kartına tek çekim / kredi kartına taksitli olarak) ödenebilir.

Bu paket kapsamında elde edilebilecek 4 adet sertifika aşağıda listelenmiştir:

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SMC(Uluslararası Geçerli Scrum Master Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

·        Scrum Master Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi 

 

Eğitim ve Sertifika Detayları ve Ön kayıt için:

info@fidanboyconsulting.com adresine e-mail gönderebilir veya 0 (532) 331 29 97 ve  0 (312) 475 6725 ve

no'lu telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

*Fidanboy Danışmanlık LTD., SCRUMStudy Resmi Eğitim Sağlayıcısı ve CMMI® Enstitüsü Resmi Eğitim Sağlayıcısıdır. 

 

Ödeme Bilgileri:

Firma IBAN NO:  TR71 0006 2000 5060 0006 2967 72

Firma/Hesap Adı: Fidanboy Danışmanlık Eğitim Ltd. Şti.

Not: Açıklama bölümüne "Eğitim Ücreti - Adı Soyadı" yazılmalıdır.

(Garanti Bankası Dikmen Şubesi - Hesap No: 506 / 6296772)