Uluslararası Sertifikalı SCRUM Eğitimlerimiz

SCRUM Temelleri (SFC™) Sınavı Hazırlık Eğitimi (1 Gün) + 

 SCRUM Fundamentals Certified, (SFC™) Sertifika Sınavı - ANKARA

(Uluslararası Geçerli SCRUM Temelleri (SFC™) Sertifika Sınavı ve Sınava Hazırlık için Uzaktan Eğitimler ve SBOK Kılavuzu Dahil) 

 8 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ (10:00 - 16:30)

1 Gün - ANKARA

Eğitim ve Sertifikasyona Genel Bakış:

SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen 1 günlük  SCRUM Temelleri Sertifika Sınavı Hazırlık Eğitimi'ne katılan ve eğitim sonunda yapılan uluslararası sınavla Scrum Temelleri Sertifikası (SFC™) almaya hak kazanan tüm katılımcılar, projeleri başarılı bir şekilde tamamlamak için gerekli olan teorik ve uygulamalı temel Scrum bilgilerine sahip olurlar ve bu bilgilerini uluslararası tanınırlığı ve geçerliliği olan SFC™ (Scrum Fundamentals Certified) sertifikası ile kanıtlama imkanı bulurlar.

SCRUM Temelleri Sertifika Sınavı (SFC™) Hazırlık Eğitimi'nin dikkatli bir şekilde takip edilmesinin ardından kazanılacak bu uluslararası sertifika, Scrum konusunda akreditasyona sahip uluslararası bir kuruluş olan  SCRUMStudy web sayfasından katılımcı ismi, soyadı ve ülke ismi girilerek doğrulanabilmektedir. Fidanboy Danışmanlık Ltd., Uluslararası Scrum Akreditasyonuna sahip SCRUMStudy Kuruluşunun Resmi ve Yetkili Eğitim Sağlayıcısı ve VMEdu resmi partneridir.

Scrum Temelleri Eğitimi ve (SFC™) sertifikası, diğer profesyonel Scrum sertifika sınavları için bir temel ve ön koşul niteliğindedir. Bu sertifikasyona sahip olan bir katılımcı; SCRUM Developer (SDC™), SCRUM Master (SMC™) ve SCRUM Product Owner (SPOC™) Sertifika Sınavlarına girerek, profesyonel kariyerine önemli değerler katabilecek ve sektöre yönelik iş başvurularında önemli avantajlar kazanabilecektir.

SCRUM Temelleri Eğitimi (1 Gün) ve Uluslararası Geçerli SFC™Sertifikası Kapsamında Sağladığımız Zengin İçeriklere İlişkin Detaylar:

* Yetkili SCRUM Uzmanlarımız tarafından verilen 1 Günlük Sınıf İçi Eğitim: SCRUMstudy tarafından yetkilendirilmiş SCRUM eğitmeni sertifikalı uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen 1 günlük (10:00 – 16:30 saatleri arasında) sınıf içi uygulamalı eğitimdir. Uluslararası sertifika sınavı, ilgili eğitimin son saatinde uzman eğitmenimiz denetiminde gerçekleştirilmektedir. Sınava üç kez giriş hakkınız bulunmakla beraber; bu 1 günlük hazırlık eğitiminin sonunda, SCRUM Temelleri Sertifika Sınavı’nı ilk seferde geçmek için gerekli olan tüm bilgilerle donatılacağınızdan emin olabilirsiniz. (Sınıf içi eğitimlerimiz ve sertifika sınavı Sokullu Mehmet Paşa Mah. Nimet Sok. 51/16  Dikmen Çankaya / ANKARA adresimizde yer alan eğitim merkezimizde yapılmaktadır. Sınıf kontenjanımız 11 kişidir.)

* Sertifika Sınavına Hazırlık için Ücretsiz Uzaktan Eğitim İmkanı: Resmi partneri olduğumuz SCRUMStudy™ resmi web sayfasına girişinizin tarafımızdan yapılmasının ardından, toplam 16 saatlik yüksek kalitede e-öğrenme platformundan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceksiniz. Bahsettiğimiz uzaktan eğitim ortamına 180 gün boyunca ulaşabilirsiniz. 

* SBOK™ Kılavuzuna Dijjtal Ulaşım Hakkı: SCRUMStudy resmi web sayfasına tarafımızdan girişinizin yapılmasının ardından, SBOK™ (Scrum Body of Knowledge) Kılavuzu’na dijital olarak ulaşıma sahip olacaksınız. Bu kitap, proje yönetimi kariyerinizde sizi tüm profesyonel SCRUM sertifikasyonlarına taşıyabilecek zengin ve profesyonel bir içeriğe sahiptir.

* Önemli Not: SCRUMStudy Resmi Eğitim Sağlayıcısı ve resmi partneri olarak, size indirimli ücretler ve daha zengin içerikler sunabilmemiz için, sertifika ön kaydınızın VMEdu resmi web sitesi üzerinden yetkili eğitmenimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde, indirimli ücretler ve içerikten yararlanmanız mümkün olmamaktadır. Eğitim Katılımcılarının web sitesi üzerinden kayıtları, SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş eğitmenimiz (STC™) tarafından yapılacak ve gerekli bilgiler tarafımızdan size e-mail ile iletilecektir.

 * SCRUM Temelleri (SFC™) Sertifika Sınavı Formatı Hakkında:

   - Çoktan seçmeli sorular (multiple choice)

   - Toplam 40 soru

   - Sınav Geçiş Puanı: 75/100 (Sınavı başarıyla geçmek için, toplam 40 sorudan 30’unu doğru olarak

      yanıtlamanız gerekiyor. Sınav, eğitim sonunda uzman eğitmenimiz gözetiminde yapılmaktadır.)

  - Yanlış yanıtlar için olumsuz puan yok (tüm sorulara yanıt vermeniz  önerilmektedir.)

  - Sınav süresi: 60 dakika

 - Sertifika hazırlık eğitimini dikkatli bir şekilde takip etmeniz durumunda, uzman eğitmenimizin denetiminde gireceğiniz bu sınavı kolaylıkla başarabileceğinizden emin olabilirsiniz. (Bununla birlikte, sınava 2 kez daha ücretsiz giriş hakkınız var. )

 

Toplam Ücret Bilgisi (SCRUM Temelleri Eğitimi – 1 Gün): 450 TL + KDV*

(* Bu ücrete SFC™ sertifika sınavı ücretsiz giriş hakları, online eğitimler ve SBOK kılavuzuna ulaşım dahildir.)

Not: 1 günlük hazırlık eğitimi toplam ücretinin, eğitim başlama tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar firmamızın IBAN numarasına (%18 KDV dahil 530 TL olarak) yatırılması gerekmektedir. 

 

Bu Eğitime Özel İndirimler (Scrum Temelleri Eğitimi ve Sertifika Sınavı):

*Daha önce Kalite Güvence Uzmanlığı Eğitimlerimize katılan katılımcılar için % 20 indirimli ücret: 360 TL + KDV’dir.

*Lisans ve Yüksek Lisans öğrencileri için indirimli ücret: 300 TL + KDV’dir.

*Aynı firmadan 3 kişi ve üzeri katılımcılar için % 10 indirimli ücret  uygulanacaktır.

 

Bu Eğitim Sonrasında Elde Edilecek Sertifikalar:

  1. SFC™, Scrum Fundamentals Certified (Uluslararası Geçerli Scrum Temelleri Sertifikası)- SCRUMStudy™ onaylı
  2. Scrum Temelleri (SFC™) Sınavı Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi (1 gün) - Fidanboy Consulting onaylı

 

ÇOK ÖNEMLİ NOT: SCRUM için başlangıç sertifikası olan SCRUM Temelleri eğitimini tamamlayan ve SFC™ sertifikasını almaya hak kazanan katılımcılara, profesyonel SMC™(Scrum Master Certified), SDC™ (Scrum Developer Certified), SPOC™ ™(Scrum Product Owner Certified) hazırlık eğitimlerimizden herhangi birini SCRUM Temelleri Eğitimi ile birlikte PAKET olarak almaları halinde (sertifika sınav ücretleri dahil olmak üzere) resmi sertifika ücretleri üzerinden % 50 indirim, sınıf eğitimi günlük ücretleri üzerinden ise % 40 indirim yapılacaktır. Bu paket indirim oranları 31 Mart 2020'ye kadar geçerli olacaktır. Paket indirimlerinin detayları aşağıda açıklanmıştır:

 

PAKET İNDİRİMLERİNİN DETAYLARI:

Birinci Paket (SFC™+SDC™, Toplam 3 gün): Scrum Temelleri Eğitimi (1 gün) ile Scrum Developer Eğitimi (2 gün) birlikte alınması durumunda Scrum Developer, SDC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden % 50 indirim ve sınıf eğitimi ücretlerinden % 40 indirim sağlanacaktır. 1. Paket için toplam indirimli ücret: KDV Dahil 1.650 TL’dir. (Bu ücrete; 1 günlük Scrum Temelleri Sınıf Eğitimi ve SFC™ Sertifikası + 2 günlük Scrum Developer Sınıf Eğitimi ve SDC™ Sertifika Sınavı giriş hakları (3 kez ücretsiz) + Online Eğitimler (180 gün) ve sınav hazırlığı dokümanları dahildir.

Birinci paket kapsamında elde edilebilecek 4 adet sertifika aşağıda listelenmiştir:

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SDC(Uluslararası Geçerli Scrum Developer Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi (1 gün)

·        Scrum Developer Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi (2 gün)

 

Önemli Not: Fidanboy Danışmanlık Ltd. sertifika hazırlık sınıf eğitimlerinde %40 indirim, resmi sertifika ücretlerinde ise % 50 indirim sağlamaktadır.

Örneğin, SCRUMstudy resmi web sitesindeki indirim yapılmamış Scrum Developer SDC™ Sertifika Sınavı Giriş Ücreti (200 USD) yaklaşık 1.200 TL’dir.

SCRUMStudy resmi sitesinde yer alan güncel Scrum Developer sertifika ücretleri bu linkten incelenebilir.

 

İkinci Paket (SFC™+SMC™, Toplam 3 gün): Scrum Temelleri Eğitimi (1 gün) ile Scrum Master Eğitimi (2 gün) birlikte alınması durumunda Scrum Master, SMC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden % 50 indirim ve sınıf eğitimi ücretlerinden % 40 indirim sağlanacaktır. 2. Paket için toplam indirimli ücret: KDV Dahil 2.150 TL’dir. (Bu ücrete; 1 günlük Scrum Temelleri Sınıf Eğitimi ve SFC™ Sertifikası + 2 günlük Scrum Master Sınıf Eğitimi ve SMC™ Sertifika Sınavı giriş hakları (3 kez ücretsiz) + Online Eğitimler (180 gün) ve sınav hazırlığı dokümanları dahildir.

İkinci paket kapsamında elde edilebilecek 4 adet sertifika aşağıda listelenmiştir:

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SMC(Uluslararası Geçerli Scrum Developer Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi (1 gün)

·        Scrum Master Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi (2 gün)

 

Önemli Not: Fidanboy Danışmanlık Ltd. sertifika hazırlık sınıf eğitimlerinde %40 indirim, resmi sertifika ücretlerinde ise % 50 indirim sağlamaktadır. Örneğin, Scrumstudy resmi web sitesinde indirimsiz Scrum Master SMC™ Sertifika Sınavı Giriş Ücreti (450 USD) yaklaşık 2.700 TL’dir. SCRUMStudy resmi sitesinde yer alan güncel Scrum  Master sertifika ücretleri bu linkten incelenebilir.

 

Üçüncü Paket (SFC™+SPOC™, Toplam 3 gün): Scrum Temelleri Eğitimi (1 gün) ile Scrum Product Owner Eğitimi (2 gün) birlikte alınması durumunda Scrum Product Owner, SPOC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden % 50 indirim ve sınıf eğitimi ücretlerinden % 40 indirim sağlanacaktır. 3. Paket için toplam indirimli ücret: KDV Dahil 3.150 TL’dir. (Bu ücrete; 1 günlük Scrum Temelleri Sınıf Eğitimi ve SFC™ Sertifikası + 2 günlük Scrum Product Owner Sınıf Eğitimi ve SPOC™ Sertifika Sınavı giriş hakları (3 kez ücretsiz) + Online Eğitimler (180 gün) ve sınav hazırlığı dokümanları dahildir.

İkinci paket kapsamında elde edilebilecek 4 adet sertifika aşağıda listelenmiştir:

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SPOC(Uluslararası Geçerli Scrum Product Owner Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi (1 gün)

·        Scrum Product Owner Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi (2 gün)

 

Önemli Not: Fidanboy Danışmanlık Ltd. sertifika hazırlık sınıf eğitimlerinde %40 indirim, resmi sertifika ücretlerinde ise % 50 indirim sağlamaktadır. Scrumstudy resmi web sitesinde indirimsiz Scrum Product Owner SPOC™ Sertifika Sınavı Giriş Ücreti (600 USD) yaklaşık 3.600 TL’dir. SCRUMStudy resmi sitesinde yer alan güncel Scrum  Product Owner sertifika ücretleri bu linkten incelenebilir.

Eğitim ve Sertifika Detayları ve Ön Kayıt İçin:

info@fidanboyconsulting.com adresine e-mail gönderebilir veya 0 (532) 331 29 97 ve  0 (312) 475 6725 ve no'lu telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.