Uluslararası Sertifikalı SCRUM Eğitimlerimiz

SCRUM Product Owner (SPOC™) Sınavı Hazırlık Eğitimi (2 Gün) + 

 SCRUM Product Owner Certified, (SPOC™) Sertifika Sınavı - ANKARA

(Sınıf Eğitimleri, Uluslararası Geçerli SCRUM Product Owner (SPOC™) Sertifika Sınavı ve Hazırlık için Uzaktan Eğitimler ve SBOK™ Kılavuzu Dahil) 

7 ve 8 MART 2020 CUMARTESİ – PAZAR

(10:00 - 16:30) 2 Gün - ANKARA

 

Eğitim ve Sertifikasyona Genel Bakış:

SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen 2 günlük  SCRUM Product Owner Sertifika Sınavı Hazırlık Eğitimi'ne katılan ve eğitim sonunda yapılan uluslararası sınavla Scrum Product Owner Sertifikası (SPOC™) almaya hak kazanan Scrum Product Owner Sertifikalı (SPOC ™) profesyoneller, Scrum ekibinin projeyi başarılı bir şekilde tamamlaması için elverişli bir ortamla donatılmasını sağlar. Scrum Product Owner (SPOC™), Scrum uygulamaları için projeye dahil olan herkese rehberlik eder, işleri kolaylaştırır ve ekibe tüm genel prensipleri öğretir. Scrum takımı için engelleri ortadan kaldırır ve Scrum işlemlerinin takip edilmesini sağlar.  

SCRUM Product Owner Sınavı Hazırlık Eğitimi'nin dikkatli bir şekilde takip edilmesinin ardından kazanılacak bu uluslararası sertifika, Scrum konusunda akreditasyona sahip uluslararası bir kuruluş olan  SCRUMStudy web sayfasından katılımcı ismi, soyadı ve ülke ismi girilerek doğrulanabilmektedir. 

Scrum Product Owner Sınavı Hazırlık Eğitimi ve (SPOC™)sertifikası, katılımcıların profesyonel Scrum bilgisini uluslararası düzeyde ispatlaması için çok önemli bir araçtır. Bu sınavın başarılı bir şekilde geçilebilmesi için, öncelikle SCRUM Developer (SDC™) ve SCRUM Master (SMC™) sertifikalarının alınması önerilmektedir.

Bu Eğitim Kapsamında Sağladığımız Zengin İçeriklere İlişkin Detaylar:

Yetkili SCRUM Uzmanlarımız tarafından verilen 2 Günlük Sınıf İçi Eğitim: SCRUMstudy tarafından yetkilendirilmiş SCRUM eğitmeni sertifikalı (SCRUMStudy Certified Trainer, SCT™) uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen 2 günlük (10:00 – 16:30 saatleri arasında) sınıf içi uygulamalı eğitimdir. Uluslararası sertifika sınavı, eğitimden sonra istediğiniz bir zamanda uzaktan kontrollü (proctored exam) olarak gerçekleştirilmektedir. Sınava üç kez ücretsiz giriş hakkınız bulunmakla beraber; hazırlık eğitiminin sonunda, SCRUM Product Owner Sertifika Sınavı’nı ilk seferde geçmek için gerekli olan tüm bilgilerle donatılacağınızdan emin olabilirsiniz. (Sınıf içi eğitimlerimiz Sokullu Mehmet Paşa Mah. Nimet Cad. 51/16 Çankaya / Ankara adresimizde yer alan eğitim merkezimizde yapılmaktadır. Sınıf kontenjanımız en fazla 11 kişidir.)

Sertifika Sınavına Hazırlık için Ücretsiz Uzaktan Eğitim İmkanı: Resmi partneri olduğumuz SCRUMStudy resmi web sayfasına tarafımızdan girişinizin yapılmasının ardından, toplam 16 saatlik yüksek kalitede e-öğrenme platformundan ücretsiz bir şekilde yararlanabileceksiniz. Bahsettiğimiz uzaktan eğitim ortamına 180 gün boyunca ulaşabilirsiniz.

SBOK™ Kılavuzuna Dijjtal Ulaşım Hakkı: SCRUMStudy resmi web sayfasına tarafımızdan girişinizin yapılmasının ardından, SBOK™ (Scrum Body of Knowledge) Kılavuzu’na dijital olarak ulaşıma sahip olacaksınız. Bu kitap, proje yönetimi kariyerinizde sizi tüm profesyonel SCRUM sertifikasyonlarına taşıyabilecek zengin bir içeriğe sahiptir.

Önemli Not: SCRUMStudy Resmi Eğitim Sağlayıcısı ve resmi partneri olarak, size indirimli ücretler ve daha zengin içerikler sunabilmemiz için, sertifika ön kaydınızın VMEdu resmi web sitesi üzerinden yetkili eğitmenimiz tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde, indirimli ücretler ve içerikten yararlanmanız mümkün olmamaktadır. Eğitim Katılımcılarının web sitesi üzerinden kayıtları, SCRUMStudy tarafından yetkilendirilmiş eğitmenimiz (SCT™) tarafından yapılacak ve gerekli bilgiler tarafımızdan size e-mail ile iletilecektir.

SCRUM Product Owner (SPOC™) Sertifika Sınavı Formatı Hakkında:

Çoktan seçmeli sorular (multiple choice)

Toplam 140 soru

Yanlış yanıtlar için olumsuz puan yok (tüm sorulara yanıt vermeniz önerilmektedir.)

Sınav süresi: 180 dakika

Uzaktan Kontrollü (Proctored) Sınav

Güncel sınav geçme oranı: % 93 (sınıf eğitiminin dikkatli bir şekilde dinlenmesi ve takip edilmesi durumunda ilk seferde yüksek bir geçiş başarısı sağlanabiliyor.) Sertifika hazırlık eğitimini dikkatli bir şekilde takip etmeniz durumunda, uzman eğitmenimizin destekleriyle ve profesyonel yönlendirmeleriyle bu sınavı ilke seferde kolaylıkla başarabileceğinizden emin olabilirsiniz. (Bununla birlikte, sınava 2 kez daha ücretsiz giriş hakkınız var.)

Toplam Ücret Bilgisi: 2.650 TL + KDV (Bu ücrete sınıf eğitimleri,  SMC™ sertifika sınavı 3 kez giriş hakkı, online eğitimler ve SBOK kılavuzuna ulaşım dahildir. Eğitimin %18 KDV dahil ücreti:3.127 TL'dir.)

Not: Bu eğitim için ön kayıt bedeli olan 295 TL'nin (250 TL + KDV) eğitim başlama tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar firmamızın IBAN numarasına (açıklama bölümüne eğitim ücreti yazılarak) yatırılması gerekmektedir. Geri kalan miktar olan 2.400 TL + KDV, eğitim sırasında (nakit veya kredi kartına tek çekim / kredi kartına taksitli olarak) ödenebilir

 Önemli Not: Resmi ve güncel Scrum Product Owner SPOC™ sertifikasyon ücretlerinin detaylarını, SCRUMStudy web sitesinden incelemek için bu linki tıklayınız.

Bu Eğitim Sonrasında Elde Edilecek Sertifikalar:

1-SPOC™, Scrum Product Owner Certified (Uluslararası Geçerli Scrum Product Owner Sertifikası)-SCRUMStudy™ onaylı

Scrum Product Owner (SPOC™) Sınavı Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi - Fidanboy Consulting onaylı

ÇOK ÖNEMLİ NOT: SCRUM için başlangıç sertifikası olan SCRUM Temelleri eğitimini tamamlayan ve SFC™ sertifikasını almaya hak kazanan katılımcılara, profesyonel SPOC™(Scrum Product Owner Certified) hazırlık eğitimimizi, Scrum Temelleri Eğitimi ile paket olarak almaları halinde (sertifika sınav ücretleri dahil olmak üzere) ilgili paketin toplam ücreti üzerinden aşağıdaki paket indirimi sağlanacaktır. 

ÖZEL PAKET İNDİRİMİ (SFC™+SPOC™) : Scrum Temelleri Sınavı Hazırlık Eğitimi  ile Scrum Product Owner Sınavı Hazırlık Eğitimi'nin birlikte alınması durumunda Scrum Product Owner, SPOC™ Sertifikasının normal sertifika ücretlerinden ve sınıf eğitimi ücretlerinden özel paket indirimi yapılmaktadır. Bu Paket için toplam indirimli ücret: 2.850 TL + KDV'dir. (Bu ücrete;  Scrum Temelleri Sınıf Eğitimi ve SFC™ Sertifikası + Scrum Product Owner Sınavı Hazırlık Eğitimi Sertifikası ve SPOC™ Sertifika Sınavı giriş hakları (3 kez ücretsiz) + Online Eğitimler (180 gün) ve sınav hazırlığı dokümanları dahildir. SFC™+SPOC™ eğitim ve sertifika paketi için ön kayıt bedeli olan 295 TL'nin (250 TL + KDV) eğitim başlama tarihinden en geç 3 gün öncesine kadar firmamızın IBAN numarasına (açıklama bölümüne eğitim ücreti yazılarak) yatırılması gerekmektedir. Geri kalan miktar olan 2.600 TL + KDV, eğitim sırasında (nakit veya kredi kartına tek çekim / kredi kartına taksitli olarak) ödenebilir.

Bu paket kapsamında elde edilebilecek 4 adet sertifika aşağıda listelenmiştir:

·        SFC (Uluslararası Geçerli Scrum Temellleri Sertifikası)

·        SPOC(Uluslararası Geçerli Scrum Product Owner Sertifikası)

·        Scrum Temelleri Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi - Fidanboy Consulting onaylı

·        Scrum Product Owner Sınavı Hazırlık Eğitimi Katılım Belgesi - Fidanboy Consulting onaylı

 

Eğitim ve Sertifika Detayları ve Ön kayıt için: info@fidanboyconsulting.com adresine e-mail gönderebilir

veya 0 (532) 331 29 97 ve  0 (312) 475 6725 ve no'lu telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

*Fidanboy Danışmanlık LTD., SCRUMStudy Resmi Eğitim Sağlayıcısı ve CMMI® Ensititüsü Resmi Partneridir.